Linna & Kuningas

Robert Linnat ja Marten Kuningat ühendavad bändiliidri roll, isadus, Lahemaa loodus ning loomulikult armastus muusika vastu. Seekordsel kontserdil Kõltsu mõisa õdusas miljöös kuuleme muusikute originaalloomingut - nii eraldi kui ka kahasse kirjutatut - , ning laule suure eeskuju Biitlite varasalvest. Marten on lubanud kaasa võtta ka oma luulekogu "Sabata koma", seega varitseb õhtus võimalus kuulda luulet. Pilet 90€ sisaldab tervitusjooki, veini, buffeeõhtusööki CAVIAR Cateringilt ning kontserti. Õhtusöögilauad on 8-le ning 10-le külalisele. Loomulikult võib tulla ka kahekesi, kolmekesi!
Kui teil on soov kontsert-õhtusöögil osaleda, siis palun sellest eelnevalt teada anda info@koltsumois.ee või tel: 5146625.

Kontsert-õhtusöök
Algus 18:00 Hind 90.-

Kontaktid

Kõltsu mõis asub Lääne-Harju vallas Laulasmaal. Tallinnast mööda Rannamõisa teed tulles jääb mõis Laulasmaa koolist 2 kilomeetri kaugusele paremat kätt. Tallinnast Keila suunalt mööda Paldiski maanteed sõites tuleb peale 35-ndat kilomeetrit keerata paremale Laulasmaa poole ja sõita 2 kilomeetrit. Kõltsu mõis jääb vasakut kätt.

Kõltsu Mõis

Lääne-Harju vald, 76702 Harjumaa, Eesti
Ava GPS sõidujuhend
Kõltsu mõis Facebookis

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja
Tel: +372 51 46 625
E-mail: info@koltsumois.ee

Kirjuta meile

Palun täida kõik väljad.